Керівництво полку Національної гвардії "Азов" не виключає, що на території заводу "Азовсталь" в оточеному Маріуполі ще залишаються цивільні громадяни.
Про це на пресконференції сказав заступник командиру полку Святослав Паламар.
За його словами, за останні три дні було евакуйовано декілька сотень цивільних з території заводу. Керівництво України 7 травня заявило, що операція завершена успішно, і усіх цивільних вивели з "Азовсталь".
"Азов" допускає, що це не так.
"Чи всіх цивільних евакуйовано? Ми цього твердо сказати не можемо", - заявив Паламар.
За його словами, люди можуть бути під завалами на заводі, а відповідної техніки, щоб їх розібрати немає.
Заступник командира полку також зазначив, що за три дні евакуації було вбито троє і поранено шестеро "азовців".
"Станом на зараз відбуваються інтенсивні обстріли "Азовсталі". За минулу ніч ми нарахували 25 вильотів російської авіації, зокрема 3 стратегічних бомбардувальників", - повідомив Паламар.
Він додав, що завод щоденно обстрілює артилерія, танки, міномети і штурмує піхота росіян.
Офіцер штабу "Азову" Ілля Самойленко, ще теж приймає участь у відеоконференції, зазначив, що на початок війни на "Азовсталі" переховувалось декілька тисяч цивільних.
Їх розмістили якмога далі від військових позиції в бункерах. Але це не допомогло, оскільки РФ скидала на завод некеровані авіаційні бомби.
"Ніхто не очікував, що ми так довго протримаємось. Я сам не очікував", - сказав Самойленко.