Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Володимиру Путіну доповіли про пожежу на нафтобазі під Бєлгородом.
Він зазначив, що інцидент не створює "умов, які є комфортними для продовження переговорів".
"Звичайно, президентові повідомили", - сказав Пєсков.
За його словами, влада зараз вживає заходів для реорганізації ланцюжка з постачання палива: "Щоб те, що сталося, жодним чином не позначилося на рівні постачання всіма необхідними видами палива".
На прохання оцінити те, що сталося, Пєсков відповів, що це мають робити не в адміністрації президента, а силових відомствах.
При цьому він додав, що "перевага [Росії] у повітрі під час операції є абсолютним фактом, це справді так".
Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков у п'ятницю заявив, що причиною пожежі на нафтобазі став удар із двох українських гелікоптерів, які нібито зайшли в повітряний простір Росії на малій висоті.
У соцмережах з'явилися кілька відео, на яких поряд з місцем пожежі видно два вертольоти.
Українська влада факту такої атаки не підтверджувала.
Керівник МЗС Росії Сергій Лавров, який перебуває в Індії, сказав у п'ятницю, що бачить у переговорах між Росією та Україною "рух уперед", і вони мають продовжуватися.
Як раніше повідомляли, переговори продовжаться 1 квітня у форматі відеозв'язку.