За даними Херсонської міськради, кількість жертв російських обстрілів та боїв з російською армією у місті за два останні дні вже сягнула приблизно 40 людей.
1 березня у різних частинах Херсона загинули приблизно 20 людей, найбільше - восьмеро людей - загинули у парку по вулиці Нафтовиків, 64.
Серед нзагиблих - люди, які намагалися виїхати з міста.
"На Бориславському шосе розстріляли сім’ю з Зеленівки", - повідомили у Херсонській міськраді.
Вранці 2 березня кількість жертв зросла, у міськраді повідомляють про 19 загиблих.
На вулиці Паровозній виявили тіла 11 вбитих людей.
Окрім того, відомо про загибель чоловіка та 14-річного підлітка на зупинці в районі ТРЦ Фабрика, а біля консервного комбінату знайшли розстріляними двох людей у пасажирському авто.
У соцмережах поширюють відео, на якому двоє херсонців з українськими прапорами протестують перед російськими танками на Площі Свободи.
Очільник Херсонської ОДА Геннадій Лагута повідомив, що російські військові грабують у Херсоні продуктові магазини та аптеки.
"Місто повністю оточене ворогом. Вночі було чути багато пострілів, вибухів, горіла будівля СБУ. Також окупанти здійснили мародерство у багатьох аптеках та магазинах", - зазначив він.
Лагута додав, що тривають перемовини про створення зеленого коридору для евакуації цивільного населення. За його словами, такий коридор необхідний через нестачу продуктів, медикаментів та скупчення поранених у деяких районах області.
У селі Антонівка поряд з Херсоном, де відбувалися бої з російською армією, зникло водопостачання та газопостачання. Постачання газу, води, електрики відсутнє також у будинках на низці вулиць Херсону.
Позаштатний кореспондент BBC News Україна у Херсоні повідомляє, що мешканці Херсона зараз переважно перебувають в укриттях, оскільки на вулицях міста - російські військові та військова техніка.