Через артобстріл у містечку на Сумщині загинуло 5 людей, серед них дитина.
Поранених – 15, серед них двоє дітей та 9 українських військових, каже Олена
Ланіна, начальниця відділу охорони здоров’я Охтирської міськради.
"Обох поранених дітей наразі оперують у місцевій лікарні", - каже
чиновниця.
Одна дитина має наскрізне проникаюче поранення, стан вкрай тяжкий, каже
голова Охтирськї ОДА Павло Кузьменко.
Серед військових - 5 мають не тяжкі поранення. Значно постраждали 4
цивільних та 4 військових.
Артобстріл відбувався у на житловому масиві "Дачний", що межує із
військовою частиною, куди вочевидь намагались вцілити росіяни, повідомляє
Кузьменко.
"Загарбники вцілили в житлові будинки, місцеву ТЕЦ, а також у дитячий
садочок "Сонечко", що має укриття", - каже він.
Після попередження про можливий артобстріл люди ховалися у місцевих
бомбосховищах, підвалах та інших місцях.
В укриття дитсдка заховалось багато цивільних. Саме туди влучив ворожий
снаряд, підкреслив міський голова.
За його словами, один із снарядів пошкодив газопровід на житловому будинку,
ще два влучили на територію Охтирської ТЕЦ.
"На території ТЕЦ один снаряд вибухнув, інший застряг, не
розірвавшись", - каже Кузьменко.
Не виключено, що сьогодні Охтирка може
піддатися повторному артобстрілу, про що людей попереджають військові.