Перемир'я на Донбасі: є постріли і провокації, але "обстрілів не зафіксовано"

Автор фото, 24-А БРИГАДА ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА
Після встановлення режиму припинення вогню на Донбасі опівночі 27 липня постріли на лінії зіткнення не припиняються.
Про це свідчать дані ОБСЄ та української Операції об'єднаних сил (ООС).
Зокрема, у перший же день тиші, відповідно до звіту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, спостерігачі зафіксували 111 "порушень припинення вогню", в тому числі 21 вибух.
Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису
За останню добу, станом на 7:00 29 липня ООС зафіксувала "лише один постріл" з боку сепаратистів.
"Зафіксовано лише один постріл з підствольного гранатомету, що здійснили збройні формування Російської Федерації поблизу населеного пункту Шуми, постріл був неприцільним і ніс провокативний характер, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали", - йдеться в повідомленні пресцентру ООС.
У той же час в повідомленні наголосили, що "обістрілів не зафіксовано"
Порушують режим тиші, але не перемир'я
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков 28 липня зазначив, що постріли, які фіксують під час перемир'я з боку сепаратистів, цього перемир'я не порушують.
"На сьогоднішній день багато критики щодо того, що вже було кілька випадків порушення цього режиму тиші з використанням стрілецької зброї. Йде обговорення, чи це порушення перемир'я, чи порушенням режиму тиші", - заявив він під час вебінару 28 липня.
"Я переконаний, що це є порушенням режиму тиші, а не режиму перемир'я", - додав він.





























