Смертоносний удар по будинку в Харкові: загинули діти, багато поранених

Published
Час прочитання: 3 хв

Увечері 30 жовтня Росія вкотре здійснила атаку на Харків. Під удар потрапила багатоповерхівка. Наразі відомо про трьох загиблих, кількість постраждалих зросла до 36.

За даними місцевої влади, авіабомба влучила в 9-поверховий житловий будинок у Салтівському районі міста. Зруйновано під’їзд з 5 по 1 поверхи. У квартирах верхніх поверхів заблоковані люди.

За попередньою інформацією, росіяни використали для атаки керовану бомбу ФАБ-500 (так вона називається через масу в 500 кг).

Внаслідок удару загинув хлопчик, якому у вересні виповнилося 12 років.

Його деблокували з-під завалів із тяжкими травмами голови та переломами.

"Медики більше як пів години проводили реанімаційні заходи. На жаль, врятувати дитину не вдалося", - розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Пізніше рятувальники вилучили тіло загиблого чоловіка віком приблизно 25-30 років.

А також знайшли ще одного підлітка - 15-річного хлопця. Він мешкав на першому поверсі квартири, в яку обвалилося шість верхніх поверхів зруйнованого будинку.

Хлопець отримав численні важкі травми, на деблокування його тіла знадобилося чимало часу, повідомив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

У ДСНС розповіли, що через значні руйнування будинку рятувальники працюють під загрозою обвалу.

Вони зірвали частину зовнішньої стіни будинку, щоб дістатися першого поверху, де можуть перебувати люди.

Президент Володимир Зеленський опублікував у своєму телеграмі відео з місця влучання російського КАБу.

"Партнери бачать, що щодня відбувається. І в цих умовах кожне їхнє відкладене рішення — це щонайменше десятки, а то й сотні таких російських бомб проти України. Їхні рішення — життя наших людей. Тому ми разом мусимо зупинити Росію та зробити це з усією можливою силою", — написав Зеленський.

Skip Підписуйтеся на нас у соцмережах and continue readingПідписуйтеся на нас у соцмережах

End of Підписуйтеся на нас у соцмережах

У Києві вночі двічі лунала повітряна тривога, а на підступах до міста працювала протиповітряна оборона.

У столиці через атаку російських дронів пошкоджена високовольтна лінія електропередачі та вікна у кількох будинках, горіла трава.

Інформації щодо постраждалих чи руйнування не надходила, повідомила місцева влада.