You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Обстріл Слов'янська: 11 загиблих, серед них - дворічна дитина
14 квітня росіяни обстріляли Слов'янськ, внаслідок чого щонайменше 11 людей загинули і понад 20 були поранені.
Станом на ранок суботи голова Донецької ОДА Павло Кириленко заявив про дев'ятьох загиблих, а пізніше уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що їхня кількість збільшилася до 11.
"Країна-агресор залишає по собі тільки смерть, біль і нещастя. За кожен злочин - не уникнути відповідальності", - додав Лубінець.
Серед загиблих - дворічна дитина, яку не змогли врятувати після того, як витягнули з-під завалів.
За словами Кириленка, близько 16 години росіяни випустили по місту щонайменше 7 ракет, за попередньою інформацією - С-300. 6 із них влучили по житловому сектору, ще 1 - на територію ландшафтного парку.
Внаслідок обстрілу пошкодили 34 багатоповерхівки та 20 приватних будинків, школу, базу відпочинку, адмінбудівлю, крамницю і господарський центр.
Рятувальна операція тривала до ранку, на місці працювали вибухотехніки, парамедики, рятувальники та поліція.
Обстріл Слов'янська прокоментував президент України Володимир Зеленський.
"Окупанти жорстоко обстріляли місто. Держава-зло вкотре демонструє свою сутність. Просто серед дня вбиваючи людей. Руйнуючи, знищуючи все живе", - написав президент і додав, що "за кожен прояв тероризму буде справедлива відповідальність".