You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Бики втекли з пасовища і знайшли втіху на подвір'ях міста
У Британії бики втекли з пасовища і заблукали. Їх помітили у дворах будинків найближчого містечка, де вони їли живопліт.
Сім молодих бичків знайшли у місті Беверлі (Східний Йоркшир).
Журналіст BBC Девід Гаррісон побачив, як один з них зацікавлено розглядав батут.
Худобу зловили та повернули додому.
Гаррісон, який виклав фото "втікачів" у Twitter, зауважив, що один бичок відстав.
"Не зрозумів, що всі вже поїхали додому, - прокоментував він. - Це як відійшов у бар на дискотеці, а потім повернувся і побачив, що друзяк на танцмайданчику вже немає".
На пасовищах Східного Йоркшира багато домашньої худоби, але оскільки воріт чи решіток там немає, тварини іноді пускаються у мандри.
"Корови регулярно ходять дорогами, іноді заходять у двори, але далеко не відходять", - написав Гаррісон у Twitter.