You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Народила у переході метро в Києві. Як це було
Published
Час прочитання: 1 хв
23-річна киянка народила хлопчика на станції метро "Лісова" у Києві.
На поміч їй прийшли перехожі, а потім патрульні, які викликали медиків.
Мама і новонароджений зараз перебувають в лікарні й почуваються добре, повідомили в МВС.
Патрульні зняли перші миті життя дитини на камеру.
Більше відео дивіться на нашому каналі у YouTube.