Народила у переході метро в Києві. Як це було

Published
Час прочитання: 1 хв

23-річна киянка народила хлопчика на станції метро "Лісова" у Києві.

На поміч їй прийшли перехожі, а потім патрульні, які викликали медиків.

Мама і новонароджений зараз перебувають в лікарні й почуваються добре, повідомили в МВС.

Патрульні зняли перші миті життя дитини на камеру.

Більше відео дивіться на нашому каналі у YouTube.