Києвом гуляв лось і дивував перехожих

Published
Час прочитання: 1 хв

У південній частині Києва біля Деміївської площі та в мікрорайоні Саперна Слобідка прогулявся лось.

Вранці його зафіксували камери компанії Roshen в парку біля кондитерської фабрики.

"Навколо парку - насичені машинами шляхопроводи, промзони. Чудо, як він тільки добрався до осередку зелені", - написала у фейсбуці ландшафтний дизайнер Олена Бальжик, яка працювала над цим парком.

Згодом тварину помітили в сусідньому районі - Саперна Слобідка. У соцмережах з'явилися кілька фото та відео.

Зоозахисники з руху UA Animals радять у разі зустрічі з дикими тваринами, зокрема, з лосем, не лякати їх і подзвонити у місцеву службу порятунку тварин або до Держслужби надзичайних ситуацій.

"Якщо тварина не травмована, найгірше, що може статися - паніка. У такому випадку постраждають люди і сама тварина", - кажуть там.

"Прослідкуйте за твариною. З великою вірогідністю тварина сама повернеться у середовище існування і найкращим буде уникнення контакту з людьми", - радять зоозахисники.

Під час карантину в багатьох містах світу помічали тварин вулицях.

Ви завжди можете отримувати найважливіші новини в месенджер. Достатньо лише підписатися на наш Telegram або Viber!