"Немовлята з готелю": батьки нарешті зустрілися з сином

Published
Час прочитання: 1 хв

Подружжя з Аргентини - Флавія і Хосе - понад два місяці чекали на зустріч зі своїм сином Ману.

Його народила сурогатна матір в Україні. Але через пандемію та закриті кордони батьки не мали змоги вчасно приїхати до Києва. Нарешті їм це вдалося.

Досі в київському готелі залишається близько пів сотні дітей, народжених для іноземців сурогатними матерями.

Комерційне сурогатне материнство дозволене в Україні. Проте трапляються випадки, коли батьки відмовляються від своїх малюків, народжених сурогатною матір'ю.

Так сталося з маленькою Бріджет (Бріззі) - іноземці не захотіли забирати дитину, яка народилася з вадами. Вона досі чекає на справжню сім'ю в дитячому будинку в Запоріжжі.

Відео Джони Фішера, Абдуджаліла Абдурасулова та Ганни Чорноус.

Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.