You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Жінка склала шкільні іспити через півгодини після пологів
Жителька Ефіопії склала шкільні іспити прямо в лікарняному ліжку - всього через 30 хвилин після того, як народила дитину.
21-річна Алмаз Дересе каже, що сподівалася здати екзаменаційні тести ще до пологів, але в понеділок, незадовго до початку першого іспиту, її доправили до лікарні.
За словами жінки, навчання під час вагітності не було для нею проблемою, і вона хотіла скласти іспит якнайшвидше, аби не втрачати цілий рік.
У понеділок Алмаз склала іспити з англійської та амхарської мов і математики.
Упродовж наступних днів - здаватиме й інші предмети.
Чоловік жінки, Тадесе Тулу, розповів, що йому довелося вмовляти керівництво школи дозволити іспити у лікарні.
В Ефіопії дівчата, як правило, кидають школу під час народження дітей і повертаються до навчання наступного року.
Найближчим часом Алмаз планує пройти дворічний навчальний курс, який підготує її до вступу в університет.
Жінка каже, що задоволена тим, як склала іспити, і додає, що її новонароджений син почувається добре.