Туреччина не пустила російські військові кораблі в Чорне море
Кораблі російського Тихоокеанського флоту з початку лютого чекали від турецької влади дозволу перетнути Босфор, щоб увійти до Чорного моря, але Анкара так і не дозволила їм цього зробити.
Кораблі, зокрема ракетний крейсер Тихоокеанського флоту "Варяг" та великий протичовновий корабель "Адмірал Трибуц", помітили у неділю, 6 листопада, у Сінгапурській протоці на шляху до місця свого базування у Владивостоці.
"Бачите літери Z та V на трубах? - це як в старому анекдоті: "Нє прігоділось"... І все із-за Туреччини з її протоками. А очікували 9 місяців.... Втомилися, ремонтуватися не було де, екіпажи здичавіли", – написав керівник моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.
За його інформацією, "Варяг" та "Адмірал Трибуц" стояли в Середземному морі з 2 лютого і готувалися до перекидання до Чорного моря, щоб атакувати українську територію.
Ця стаття містить контент, наданий X. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie X i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець X допису












