17 тисяч мешканців Запоріжжя залишились без тепла. Це наслідки російського ракетного удару
Наслідком нічного російського удару по Запоріжжю стало порушення теплопостачання в одному з районів міста.
Про це повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.
Вибухи ракет призвели до пошкодження трубопроводів централізованого опалення та припинення подачі теплоносія у 123 багатоповерхових будинки, в яких проживає більше 17 тисяч абонентів.
"Якими б аргументами не прикривалися російські загарбники, їх терористичні дії насправді спрямовані на створення гуманітарної катастрофи", - заявляє очільник ОВА.
За його словами, аварійні служби та тепловики ведуть необхідні роботи.
У 60 будинків тепло уже пішло. Орієнтовний час повного відновлення теплопостачання - 23:00 сьогоднішнього дня.
Згідно з прогнозом погоди, 19 листопада в Запоріжжі очікується близько +13 градусів вдень і +1..+3 вночі.
- Замерзле місто України. Як це було в Алчевську в 2006-му і може бути цієї зими









