Наступного тижня Росія завдасть нових ударів по енергетиці України - Арахамія
Керівник фракції "Слуга народу" в парламенті та учасник мирних перемовин з Росією Давид Аразамія написав, що наступний тиждень може бути дуже важким.
"Росіяни планують нові теракти проти об’єктів енергетики. Екстрені служби й органи влади опрацьовують різні сценарії. Проведено багато тренувань, відпрацьовані дії енергетиків і критичної інфраструктури, кожен знає, що має робити. Ми готуємося. Готуються військові", - заявив Арахамія.
Він закликав кожного додатково подбати про себе та свої родини.
"Зробіть запас води, їжі тривалого зберігання, зарядіть телефони і павербанки, дізнайтеся, де найближчий "Пункт незламності". Ми обов‘язково вистоїмо, переможемо та змусимо росію за все заплатити", - написав Арахамія.
Раніше українська розвідка повідомляла, що Росії для підготовки нового масованого удару потрібен тиждень.
Останній такий удар, який спричинив до блекауту, стався 23 листопада.
Тож очікувати удару можна вже наприкінці листопада.
- Росія може масовано вдарити ракетами по Україні за тиждень. Скільки таких атак ще може бути