Путіну потрібна "Україна без українців" - Кличко
Російська влада свідомо хоче залишити Київ та всю Україну загалом без опалення та електроенергії у холодні місяці, оскільки планує створити гуманітарну катастрофу, вважає мер Віталій Кличко.
"Росіяни хочуть залишити місто Київ та Україну без опалення, без електроенергії. Вони хочуть гуманітарної катастрофи для того, щоб люди гинули від відсутності тепла. Вони руйнують не лише енергетичну систему – вони руйнують всю країну", - заявив журналістам столичний мер.
За його словами, Володимиру Путіну "потрібна Україна без українців".
Він уточнив, що вранці в Києві було п'ять "прильотів" в центрі міста.
А у своєму фейсбуку він повідомив, що загалом зранку на Київ летіли 28 випущених російськими військами дронів.
"28 дронів зранку летіли в бік Києва. Завдяки нашим ЗСУ, ППО, більшість летючих терористів збили. В Києві пролунало загалом 5 вибухів", - повідомив мер.
Раніше стало відомо про щонайменше трьох загиблих через російську атаку на Київ.




