Керівник Київської ОВА Олексій Кулеба наголосив, що евакуація з області не відбувається і не буде відбуватися найближчим часом.
"У нас буде сьогодні важкий вечір. І завтра, можливо, буде важкий день. Але треба зберігати спокій. Ніхто нікуди не їде. Ніхто нікого не збирається переселяти", - сказав Кулеба у відеозверненні.
Він наголосив, що усі залишаються на своїх місцях і працюють.
Він пообіцяв і надалі інформувати населення про ситуацію з енергетикою в області й пропонувати план дій, якщо ситуація погіршуватиметься.
Раніше ЗМІ повідомили, що начебто жителів Київщини можуть тимчасово переселити до інших регіонів, якщо ситуація на енергетичному фронті стане критичною. Про це нібито Олексій Кулеба сказав в інтерв'ю польському виданню Onet Wiadomosci.
-
Масований ракетний удар по всій Україні. Які наслідки для енергетики
"Якщо ми зрозуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію не вдасться вирішити швидко, є план тимчасового перевезення людей до регіонів, де ситуація більш стабільна",- сказав Кулеба, але в дещо іншому контексті.
Йшлося про план приготування української влади до зими та різні сценарії.
Після того, як в ЗМІ почала з'являтися інформація про нібито евакуацію з Київщини, Кулеба записав спеціальне відео з поясненням ситуації.