В Ізюмі під час окупації загинули щонайменше тисяча жителів - влада
Щонайменше тисяча мешканців Ізюма загинули внаслідок боїв, але ще більше – через брак медичної допомоги та відсутність ліків.
Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав депутат Ізюмської міської ради Максим Стрельник.
"За тією інформацією, що ми маємо, щонайменше тисяча мешканців міста загинула внаслідок саме військових дій. Але ще більша кількість людей, ми вважаємо, постраждала через те, що їм не змогли вчасно надати необхідну медичну допомогу, оскільки окупанти ще в березні зруйнували всі медичні заклади, вони не функціонували", - сказав Стрельник.
За його словами, доступ до ліків був обмежений, російські військові розграбували всі аптеки.
За даними міськради, в Ізюмі залишається близько 10 тис. жителів - третина від довоєнного рівня.
Питання можливої евакуації через наближення опалювального сезону, за словами Стрельника, будуть обговорюватися на найвищому рівні, поки що такого рішення немає.