Sony Music припинила роботу в Росії
Одна зі звукозаписувальних компаній "великої трійки" Sony Music заявила про вихід із російського ринку.
Її російський бізнес і каталог артистів передали місцевим компаніям. Деталі угоди компанія не розкриває.
"Оскільки війна в Україні продовжує здійснювати руйнівний гуманітарний вплив, а санкції проти Росії продовжують посилюватися, ми більше не можемо зберігати свою присутність в Росії", - йдеться у заяві Sony Music.
Після початку війни в Україні західні лейбли, а також найбільші стримінгові сервіси або призупинили свою діяльність в Росії, або повністю пішли з ринку.
Раніше про призупинення діяльності в Росії заявила найбільша в світі звукозаписувальна компанія Universal Music, а також інший представник "великої трійки" - Warner Music.
У результаті багато західних музичних композицій виявились недоступними для користувачів із РФ.