У Києві представили безпекову коаліцію України, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини

Автор фото, ОП
Голова офісу президента Андрій Єрмак представив у понеділок у Києві “Київську ініціативу” – формат з обговорення викликів у сфері безпеки України, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.
У зустрічі взяли участь поряд із Єрмаком радники глав держав та урядів 7 країн, передає агенція "Інтерфакс-Україна".
“Метою Київської ініціативи є координація наших зусиль. Насамперед – у питаннях безпеки. Ми говорили про продовження санкційного тиску, про майбутні гарантії безпеки для України”, - сказав Єрмак на брифінгу після зустрічі.
За його словами, консультації відбуватимуться на постійній основі. “Раз на місяць ми проводитимемо це у форматі відео, а також розширюватимемо коло учасників цієї ініціативи”, - зазначив він.
“Цей формат розглядається як майданчик для обговорення спільних викликів у сфері безпеки для регіону Центральної та Східної Європи в умовах російської агресії та проти України”, - повідомляє сайт президента.
Єрмак також зазначив, що до кінця серпня очікується поява першого документа – рекомендацій групи Єрмака-Расмуссена щодо гарантій безпеки України.












