Неспокійна ніч на Донбасі та Миколаївщині, на Херсонщині люди самі гасять пожежі
Ми вже розповіли про обстріли на Дніпропетровщині та з чого почався ранок у Харкові, який сьогодні відмічає День міста. Яка ситуація у інших регіонах, розповідає ОВА та Офіс президента:
- На Луганщині за минулу ніч росіяни випустили по населених пунктах та укріпленнях ЗСУ 14 ракет, було 7 обстрілів зі ствольної та реактивної артилерії, не раз застосовувалась авіація.
- На Донеччині вночі та вранці були обстріли Слов'янська, згорів приватний будинок, а також міста Гірник Курахівської міської територіальної громади - постраждало 6 багатоповерхівок і 3 приватні будинки. Про жертв інформації не було - територію обстежують.
- За добу росіяни обстріляли Бахмут, Авдіївка, Костянтинопіль, Часів Яр, Кліщіївку, Максимільянівку - пошкоджено 8 житлових будинків, приміщення коксохімічного заводу, авто, господарчі та виробничі споруди. Є загиблий та 7 поранених. Область залишається без газу і частково без води й електрики.
- На Миколаївщині вночі стріляли біля села Широке. Десь о 05:30 були обстріли за межами сіл Поляна, Червона Долина, Широке. Постраждалих немає.
- Під постійним вогнем залишаються населені пункти Березнегуватської громади, що на лінії розмежування. Вночі о 02:08 були обстріли смт Березнегувате. Через потрапляння боєприпасів та їх уламків відбулося займання сіна. Вчора з 19:00 до півночі - обстрілювали околиці Новоолександрівка Інгульської громади. Постраждалих немає.
- На Херсонщині тривають бої, внаслідок чого в області виникає багато пожеж. Критичною залишається ситуація у Каховському та Бериславському районах, де люди вимушені самотужки їх гасити, тому що не завжди росіяни дають дозвіл на приїзд рятувальників.









