Російська армія втрачає темп на Донбасі - британська розвідка
На Донбасі російські війська продовжують обстрілювати з артилерії широкий фронт. На деяких ділянках йдуть пробні атаки невеликими ротами і підрозділами чисельністю до взводу, повідомляє міністерство оборони Британії.
"Однак за останні 72 години вони не домоглися значного просування і ризикують втратити темп, який набрали після взяття Лисичанська", - йдеться у зведенні.
У британській розвідці вказують, що застарілі транспортні засоби, зброя і тактика радянських часів, яку використовують російські війська, не дозволяють швидко відновити або набрати темп. Якщо тільки вони не використовуються у переважаючій кількості, чого Росія в даний час не в змозі зробити, йдеться у звіті.
"Попри переговори 13 липня між делегаціями України, Росії, Туреччини та ООН про експорт зерна і недавні успішні переговори про обмін полоненими, перспективи ширших переговорів щодо припинення конфлікту залишаються низькими", - вважають в міноборони Британії.
Ця стаття містить контент, наданий X. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie X i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець X допису









