Постачання російського газу через "Північний потік-1" відновилося - ЗМІ
Постачання російського газу через трубопровід "Північний потік-1" відновилося після 10-денної зупинки, повідомляє німецьке інформаційне агентство DPA з посиланням на представника компанії.
Як заявив представник компанії-оператора Nord Stream AG, обсяги постачання газу були заявлені приблизно на тому ж рівні, що й до техобслуговування, пише Spiegel.
Тобто йдеться про близько 67 мільйонів кубометрів на добу. Це відповідає приблизно 40% використання максимальної потужності.
Раніше Росія припинила постачання газу, посилаючись на потребу ремонту, і повернула поставки лише після того, як Канада в обхід санкцій повернула "Газпрому" турбіну Siemens після ремонту.












