Пресслужба національної гвардії повідомила, що один їхній боєць на запорізькому напрямку загалом зумів збити шість російських літаків та одну крилату ракету.
Там запевняють, що він нещодавно збив російський штурмовик Су-25.
“Строковик національної гвардії України, якому лише 19 років, зараз виконує бойові завдання, захищаючи українське небо на Запорізькому напрямку, та нещадно б’є ворога у повітрі разом зі своєю вірною “подружкою” ПЗРК “Ігла”, - йдеться у заяві нацгвардії.
Йому вже почали називати "Запорізьким месником", кажуть в НГУ.
Там розповіли, що 16 липня близько десятої години вечора хлопцю вдалося збити крилату ракету, а вже на ранок наступного дня він поповнив свою скарбничку збитих літаків ще однією “сушкою”, яка стала шостим літаком на його рахунку.
Його ім'я не розголошують.
Як уточнили виданню УП в пресслужбі Нацгвардії, після трьох збитих літаків військовому було присвоєно найвищу державну нагороду – зірку "Героя України".
ВВС не може оперативно перевірити заяви сторін в умовах війни.