У Сєвєродонецьку вже бої у промзоні - голова Луганської ОВА

Автор фото, Getty Images
Ситуація по всій лінії Луганського фронту є "вкрай важкою", написав у телеграмі голова місцевої ОВА Сергій Гайдай.
"Констатуємо, що орки розпочинають широкомасштабний наступ в нашій області, вони накопичили достатню кількість резервів і сьогодні у вогні всі вільні населені пункти області", - повідомив він, підкресливши, що у Сєвєродонецьку бої тривають вже у промзоні.
"Українські війська контролюють лише територію заводу "Азот", тоді як росіяни наступають уздовж траси "Лисичанськ-Бахмут", а ближні до неї населені пункти "під постійними обстрілами цілий день".
Крім того, потерпає від масованих російських обстрілів і Лисичанськ.
За словами Сергія Гайдая, кількість жертв встановити наразі неможливо.
Але, наголошує він, "українські захисники не в оточенні, більш того - завдають суттєвих втрат ворогу".
"Лікарні та морги на окупованих територіях переповнені рашистами. пропагандистські новини про якісь "ультиматуми" - маячня", - наголосив голова Луганської ОВА.







