Росіяни обстріляли Харків і Миколаїв. Як пройшла ніч у регіонах
Зведення за даними Офісу президента та ОВА:
- У Харкові вночі стріляли, але без постраждалих. Горіли гаражні кооперативи, супермаркет, нежитлові приміщення. По області обстрілювали Харківський та Чугуївський райони. За добу у регіоні загинуло 4 людини, 11 постраждали.
- Луганщина: штурм та вуличні бої у Сєвєродонецьку. Із мінометів, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню росіяни обстріляли Золоте-4 та Врубівку. Там знищені 25 житлових будинків. Двоє людей загинуло, двоє поранених.
- На Донеччині зі стрілецької зброї, танків, артилерії, мінометів, ракет, РСЗВ "Град" обстрілювали Авдіївку, Курахове, Очеретино, Ласточкіно та Нью-Йорк. Пошкоджено 24 приватних будинки, 3 багатоповерхівки, дитсадок, школа, адміністративні будівлі та промислові споруди. П'ятеро людей поранені. Область залишається без газу, частково - без водопостачання та електрики.
- Миколаївщина: вночі обстріляли Миколаїв, точної інформації по руйнуваннях та жертвах поки що немає. У вівторок через обстріли селища Засілля Первомайської громади загинуло дві людини.
- На Херсонщині ситуація критична. Через бойові дії пошкоджено дуже багато будинків та інфраструктури, внаслідок обстрілів є загиблі та тяжко ранені мирні жителі. Стабільно важка ситуація у Калинівській, Великоолександрівській, Високопільській, Нововоронцовській ТГ, там йдуть бойові дії, люди практично весь час сидять в укриттях. Виїхати та в’їхати з окупованої області практично неможливо, лише через Крим.
- У інших областях ніч минула відносно спокійно.
ВВС не може оперативно перевірити заяви сторін в умовах війни.

