ЗСУ звільнили чотири населені пункти на Харківщині - зведення генштабу
Українські військові звільнили на Харківщині чотири населені пункти – Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак, повідомив генштаб ЗСУ в вечірньому зведенні.
Більше про ситуацію за даними Генштабу станом на 18:00:
- Росіяни нарощують темпи наступу на Сході: вогонь вздовж усієї лінії зіткнення та в глибині оборони українських військ.
- На Слобожанщині не було активного наступу, російські війська перегруповуються, посилюють своє ППО, обладнують позиції.
- На Ізюмському напрямку росіяни продовжили створювати сприятливі умови для переходу в наступ: обладнували позиції, поповнювали боєприпаси та посилили повітряну розвідку.
- На Луганщині триває невдалий штурм у районах населених пунктів Тошківка, Оріхове.
- Російські війська без успіху намагаються встановити контроль над Рубіжним, що біля Сєвєродонецька.
- На Донеччині росіяни намагаються закріпитися в районі Олександрівки, штурмують в районі Шандриголове, а також Мар'їнки, Кам'янки та Новомихайлівки – усі ці зусилля неуспішні.
- У Маріуполі російські війська й далі блокують та нищать українські підрозділи на "Азовсталі". Триває штурм за підтримки артилерійського вогню й танків.
Генштаб зазначає, що російська війська продовжують нести значні втрати. За даними ЗСУ, саме через значні втрати на Харківщині підрозділи 138-ої окремої механізованої бригади 6-ї загальновійськової армії західного військового округу були виведені до Бєлгорода.
Значна частина контрактників, що залишалась, кажуть у ЗСУ, написала рапорти на звільнення.
В умовах війни ВВС не може оперативно перевірити ці дані.








