Росіяни відходять від Харкова, але обстрілюють ЗСУ з артилерії - Генштаб
Російські військові відходять від Харкова і намагаються запобігти виходу бійців ЗСУ в тил російському угрупованню військ біля Ізюма. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
"На Слобожанському напрямку основні зусилля противник зосереджує на забезпеченні відходу своїх підрозділів від міста Харкова та недопущенні виходу підрозділів Сил оборони в тил російського угруповання військ, зосередженого в районі міста Ізюм", - йдеться в повідомленні.
На північ та північний схід від Харкова росіяни обстрілювали з артилерії позиції ЗСУ в районах сіл Петрівка, Питомник, Руські Тишки та Тернова, повідомляє Генштаб ЗСУ. Ці села українські військові звільнили від росіян у травні.
В умовах війни ВВС не може оперативно перевірити ці дані.