Матері і дружини бійців "Азовсталі" у
Туреччині звернулися до президента Реджепа Таїпа Ердогана та лідера
Китаю Сі Цзіньпіна.
Вони подякували президенту та народу Туреччини
за підтримку, яку Україна вже отримала.
"Ми благаємо, ми просимо сьогодні про допомогу,
кільце навколо "Азовсталі" стиснулося, далі тягти нема куди, найкращий
момент – зараз, ми покладаємо нашу останню надію і віримо в те, що, об’єднавши
зусилля, Туреччина в особі пана президента Ердогана, а також Китай в особі його
лідера, вельмишановного Сі Цзіньпіна та сам Господь Бог об’єднаються та
допоможуть врятувати "Азовсталь" і людей, які там перебувають",
- заявила дружина одного з бійців Наталя Зарицька.
Жінки були емоційними і не стримували сліз.
Зарицька додала, що їхні чоловіки "перебувають в
пеклі, у них нові і нові рани".
"Вони без ніг, без рук, знесилені, без
медикаментів, їх треба рятувати вже вчора", - заявила вона.
Жінки зазначили, що багатьом через брак медикаментів ампутують
кінцівки, які в нормальних умовах можна було б врятувати.
"Врятуйте "Азовсталь", допоможіть, цей
вчинок буде вартий Нобелівської премії миру", - закликали жінки.