Кличко: у Києві цього тижня демонтують скульптуру біля арки
"Цього тижня демонтуємо бронзову скульптуру двох робітників, встановлену в 1982 "на ознаменування возз'єднання України з росією". Своє ставлення до України росія "ознаменувала" звірячими вбивствами мирних українців, знищенням наших міст і селищ, прагненням знищити нашу державність", - написав мер Києва у фейсбуці.
"Другу скульптурну композицію - із червоного граніту - закриємо опоряджувальними матеріалами і теж згодом розберемо. Оскільки там складніша процедура і це займе більше часу", - додав він.
Щодо подальших планів, то міський голова написав таке: "Арку ж з титанових листів перейменуємо – старі символи набувають нового значення! І підсвітимо її кольорами українського прапору".

