Росіяни посилюють охорону кордону - генштаб ЗСУ
Зведення генштабу станом на ранок 26 квітня.
- Тривають наступальні дії росіян у східній операційній зоні з метою розгрому угруповання Об’єднаних сил, встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей та забезпечення сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.
- У суміжних з Україною районах Брянської, Курської та Бєлгородської областей російські війська посилюють охорону кордону та пунктів пропуску, проводять інженерне обладнання позицій. Також росіяни в прикордонних районах посилили протидиверсійні заходи.
- На Слобожанському напрямку противник посилює угруповання військ, продовжує часткове блокування міста Харкова та здійснює вогневе ураження підрозділів українських військ та об’єктів критичної інфраструктури. Намагаються проводити наступ у напрямку населеного пункту Заводи. Тривають бойові дії.
- На Донецькому і Таврійському напрямках росіяни здійснюють переміщення пунктів управління ближче до лінії бойового зіткнення. Противник здійснює вогневий вплив по позиціях українських військ із застосуванням мінометів, ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню по всій лінії зіткнення.
- На Запорізькому напрямку російські війська ведуть наступальні бойові дії в напрямку населеного пункту Трудолюбівка, тривають бої.
- Росіяни здійснюють масований вогневий вплив та блокування українських підрозділів в районі заводу "Азовсталь" у Маріуполі.
- У районі населеного пункту Велика Олександрівка Херсонської області українські військові знищили склад з боєприпасами та велику кількість особового складу противника (понад 70 осіб вбитими). Точна кількість загиблих уточнюється.








