Зеленський вдячний кожному, хто не здається і протестує у Херсоні та Південній Україні
Володимир Зеленський висловив подяку українцям в захоплених росіянами районах Херсонської та Запорізької області, які продовжують боротьбу проти російської окупації та місцевих колаборантів.
"Хочу сьогодні особливо підтримати українців на півдні нашої держави. В Херсоні, в усіх громадах області, в тимчасово окупованих районах Запорізької області. Вдячний кожному й кожній, хто не здається. Хто протестує. Хто ігнорує окупантів і демонструє тим маргіналам, які стали колаборантами, що в них немає майбутнього", - заявив Зеленський.
"Що сильнішим буде наш опір зараз, то більше несприйняття будуть бачити окупанти, то швидше нормальне життя повернеться на нашу землю", - наголосив президент.
Сьогодні вранці в Херсоні відбулася акція протесту проти російської окупації та організації псевдореферендуму, яку російські військові розігнали.

Автор фото, Getty Images




