Нацполіція повідомила, скільки справ відкрито щодо мародерства під час війни
З початку війни відкрито близько 5,5 тисяч справ щодо крадіжок майна у громадян. Про це повідомляє Національна поліція.
Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що деякі українці користуються ситуацією і грабують будинки, які залишили власники.
Зазвичай, це люди з кримінальним минулим.
"Покинуті поспіхом домівки людей, які втікали від окупантів, для цинічних мародерів стали золотою жилою. Багатьох крадіїв зупиняють як поліцейські, так і самі місцеві мешканці", - повідомив він.
Загалом більше 5,5 тисяч кримінальних проваджень за скоєння майнових злочинів у період війни розслідують слідчі Національної поліції. Понад 1200 осіб уже отримали повідомлення про підозру за вчинення цих кримінальних правопорушень.