Терміново, Одеську область обстріляли, вводять подовжену комендантську годину
Ввечері 6 травня росіяни обстріляли ракетами Одещину, про це розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
Пізніше голова обласної адміністрації Максим Марченко повідомив, що ракетні удари завдали по інфраструктурі, загиблих та травмованих внаслідок них немає.
За рішенням обласної військової адміністрації, в Одеській області з 8 по 10 травня запровадять подовжену комендантську годину.
На території усього регіону буде заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях з 22:00 8 травня до 05:00 10 травня.