"Станом на зараз вже продано біля 700 тисяч марок і продаж марки у наших відділеннях ЗАКІНЧЕНО!", - повідомив у Фейсбук гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.
Він попросив "не займати чергу" за марками.
"Будь ласка, не треба займати черги. Єдине виключення, це наше відділення на Майдані в Києві. Там, з 13:00 сьогодні будуть продаватись марки тим 1500+ клієнтам, хто вчора не зміг їх отримати та записався в список. Я обіцяв, що вони отримають свої марки, і я це виконаю", - повідомив керівник "Укрпошти".
Він також розповів про подальші плани "Укрпошти" на популярну марку, зокрема, про порядок її продажу через інтернет.
"Щоб все було чесно і прозоро, 100 000 марок будуть виділені на інтернет-магазин. І починаючи з четверга, в нашому інтернет магазині зможуть придбати марки (2 листа на 1 заказ) ті, хто раніше зробив заказ в перші дні, а з п’ятниці будь-який клієнти в Україні чи за її межами", - пояснив гендиректор "Укрпошти".
Таким чином - через інтернет - купити марку зможуть ще більше ніж 8300 клієнтів
"Решта тиражу буде використана для офіційних делегацій, музейних фондів, наших міжнародних зобов’язань в рамках ВПС, та по філателістичним абонементам", - пояснив Ігор Смілянський.
Крім того, кожен працівник "Укрпошти" отримає по одній марці, - "що я вважаю правильним", зазначив керівник компанії.
Невелика частина тиражу буде виділена "на підтримку маркетингових акцій з українськими виробниками та підприємцями".
"Я усвідомлюю, що, щоб ми не робили, буде критика. Тому одразу відповім, - зазначив гендиректор "Укрпошти". - Чи буде додатковий тираж цієї марки? Ні. Але ми знайшли вихід, як саме ця серія з кораблем буде продовжена, тому чекайте на повідомлення на початку наступного тижня, як тільки ми підпишемо всі технічні моменти".
До того ж усі, хто не встиг купити саму марку, зможуть купити інші речі із її зображенням - як у відділеннях "Укрпошти", так і через інтернет.
"Майки та інші речі з маркою також вже зовсім скоро будуть в нашому інтернет-магазині та відділеннях", - написав Ігор Смілянський.