Російські війська продовжують наступати на Сході - Генштаб
За даними Генштабу, російські війська продовжують наступати на Сході з метою встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей.
Вони не припиняють завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури по всій території України.
На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Зберігається загроза завдання ракетно-бомбових ударів російською авіацією по об’єктах на території України з використанням території, аеродромної мережі та повітряного простору Білорусі.
"На Сіверському напрямку ознак формування противником ударного угрупування для відновлення наступальних дій не виявлено. Охорона ділянки українсько-російського кордону на зазначеному напрямку здійснюється ворогом у посиленому режимі. Тривають заходи інженерного обладнання опорних пунктів у прикордонних з Україною районах", - повідомляє Генштаб.
На Слобожанському напрямку росіяни перегруповуються та поповнюють запаси. Продовжують часткове блокування Харкова та обстріли міста. "На Ізюмському напрямку противник здійснив спробу наступу в напрямку Сулигівка, Дібрівне. Ворог намагається проводити повітряну розвідку напрямків наступу із застосуванням безпілотних літальних апаратів "Орлан-10", - йдеться у зведенні.
На Донецькому і Таврійському напрямках російські окупанти продовжують здійснювати обстріли передових позицій українських військ та пошук слабких місць в обороні по всій лінії зіткнення. Продовжується ведення бойових дій в районах населених пунктів Кремінна, Торське та Зелена Долина.
Росіяни здійснюють перегрупування з метою подальшого наступу у напрямку на населений пункт Лиман. Також вони намагаються здійснювати наступ з метою просування вглиб населеного пункту Попасна.
"Основні зусилля противник зосереджує на захопленні міста Маріуполя, продовжує штурмові дії в районі заводу "Азовсталь". Ворог веде бойові дії в районі населених пунктів Велика Новосілка, Рівнопіль та Сторожеве. Продовжує здійснювати логістичне забезпечення військ", - повідомляє Генштаб.
На Південнобузькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на утриманні займаних рубежів, здійснює обстріли позицій українських військ. Веде бойові дії в районі населеного пункту Олександрівка.
Українська сторона прогнозує, що в подальшому росіяни продовжать здійснювати вогневий вплив на позиції ЗСУ та ведення бойових дій з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.