Протягом доби головними напрямками дій були Київщина, де з північного заходу і з північного сходу Києва українські війська вибивали противника в бік державного кордону.
"Вибивали вдало, звільнили понад 30 населених пунктів", - повідомив радник голови офісу президента Олексій Арестович.
За його словами, українські військові захоплюють багато техніки, яка стоїть порожня, без палива та передають її на озброєння збройним силам України.
"Головна інтрига — це схід України, де противник продовжує намагання оточити угруповання наших військ в зоні ООС, від Ізюма — на південь та від Волновахи — на північ", - повідомив він.
Арестович додав, що керівництво про це знає та вживає відповідних заходів, щоб не допустити оточення.
"Ми маємо позбутися ілюзій, там ще будуть важкі бої за південь, за Маріуполь, за схід України. Але після цих боїв я не думаю, що у Російської Федерації залишаться хоч якісь резерви для активних наступальних дій, і активні наступальні дії мають згортатися", - заявив він.
"Я думаю, що ми відіб’ємо і Маріуполь, і схід України, і південь. Але — уважно слідкуємо — легко там не буде", - додав Арестович.