Зеленський виступить перед конгресменами США

Автор фото, ЕРА
Президент України Володимир Зеленський у середу вранці звернеться до американських політиків через відеозв'зок, повідомили урядовці у Вашингтоні.
У спільному листі, текст якого бачили журналісти BBC, лідер більшості в Сенаті Чак Шумер і спікерка Палати представників Ненсі Пелосі стверджують, що вони з нетерпінням чекають на звернення українського президента і передають "підтримку народу України, який мужньо захищає демократію".
"Конгрес залишається непохитним у нашій відданості підтримці України, яка стикається з жорстокою та диявольською агресією Путіна", – додають вони.
Далі в листі сказано, що конгресмени обговорять запровадження нового законодавства з метою "покалічити та ізолювати" Росію, а також щодо надання гуманітарної та безпекової допомоги Україні.
Минулого тижня Зеленського привітали оваціями, коли він виголосив відеозвернення до депутатів британського парламенту у вщерть заповненій Палаті громад.
У вівторок він також виступить перед канадськими парламентарями.
















