Володимир Зеленський, відповідаючи на питання
про ситуацію в Одесі, заявив, що знає, які проблеми є у місті – порт, старі
будівлі, каналізація, переслідування активістів.
Він розповів, як просив мера Одеси Геннадія
Труханова очистити місто від криміналітету: "Поки він є міський голова,
він повинен з цим боротися. Якщо нічого не зміниться, ми будемо робити все, щоб
змінити там всіх"
Але, за його словами, вплинути на пана
Труханова напряму він не може.
"Якщо одесити хочуть іншого мера, вони
мають обрати іншого…Він говорив, що йому не дають працювати".
При цьому, він запевнив, що не має дружніх
стосунків з мером.
"Ми з ним не друзі, ми не святкуємо свята.
Я його знаю з давніх часів, коли ми проводили фестиваль в Одесі і мерія нас
підтримала. В мене немає жодних з ним стосунків".
Також Володимир Зеленський нагадав журналістам
про історію, як він в Одесі звільняв митника. За його словами, це було схоже на
Санта Барбару:
"Я звільнив, його
призначили на іншу посаду. Я звільнив його з іншої посади - він пішов у
відпустку. З відпустки ця людина повернулася знову на якусь посаду. Тобто
ходимо, як поні по колу - була така пісня".