Кит Харингтон иде на лечење због стреса и исцрпљености

Кит Харингтон

Аутор фотографије, Getty Images

Потпис испод фотографије, Кит Харингтон на терапији
Објављено

Кит Харингтон, глумац који је тумачио лик Џона Сноа у серији „Игра престола", пријавио се у центар за рехабилитацију због стреса и исцрпљености.

Харингтон је недавно говорио о томе колико је био узбуђен током снимања завршних сцена серије у којој је играо свих осам сезона.

„Последњег дана снимања осећао сам се добро... Био сам добро... Онда сам снимио последње сцене и почео сам да хипервентилирам. После тога су рекли да смо све снимили и само сам се сломио. Био је то налет олакшања и туге, због тога што је серија готова".

У документарцу о крају серије, који је приказан у недељу, Кит почиње да плаче када схвати да је Игри престола дошао крај.

Он је на серији радио од прве од последње епизоде и каже да осећа последице након снимања једног овако великог пројекта који је дуго трајао.

„Шалили смо се и упоређивали снимање са везом која је трајала осам година", рекао је Кит за магазин Варајети.

Крај серије која је снимљена по књигама „Песма леда и ватре", Џорџа Р.Р. Мартина изазвао је бројне критике. Истовремено, љубитељи серије покренули су петицију да се поново сними цела последња сезона.

Роуз Лесли и Кит Харингтон

Аутор фотографије, Getty Images

Потпис испод фотографије, Кит Харингтон и његова супруга Роуз Лесли упознали су се током рада на серији

Почетком месеца, Харингтонова колегиница Мејси Вилијамс говорила је о притиску јавности и о томе да је морала да се понаша као да је све у реду.

Ајзак Хемпстед Рајт који је играо Брена Старка рекао је Њузбиту да је од првог дана снимања знао да ће бити напорно.

Ајзак који имао 11 година када је први пут заиграо у серији, у интервју за ББЦ говорио је о завршетку Игре престола.

line