You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Українка Джима перемогла на етапі Кубку світу
Українка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку першого етапу Кубку світу в місті Поклюка у Словенії, повідомляє Федерація біатлону України.
Вона пройшла дистанцію в 15 км за 43 хвилини 6,6 секунди, не припустившись жодної помилки на вогневому рубежі і показавши найкращий результат у кар'єрі.
Це її перша перемога на етапі Кубку світу в особистих гонках.
Джима обійшла польську спортсменку Моніку Хойніш, яка завершила перегони з однією штрафною хвилиною і програла переможниці 5,9 секунд.
Бронзу несподівано здобула 21-річна чеська біатлоністка Маркета Давидова. Вона поступилася Джимі на 16,5 секунд.
У першу двадцятку потрапили українки Олена Підгрушна (15-е місце), Анастасія Меркушина (16-е) та Юлія Журавок (20-е місце). Віта Семеренко посіла 41-е місце.
Після успіху Юлії Джими Україна очолила командний залік в Кубку націй і на 5 очок випереджає суперниць з Франції.
Сама Юлія Джима на дистанцію спринту вийде вже у жовтій майці лідера загального заліку Кубку світу.
Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.