You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Замість вакцини від Covid кололи фізрозчин. Повторно вакцинують 8 тисяч німців
Влада на півночі Німеччини попросила понад 8 тисяч людей пройти повторну вакцинацію проти Covid-19. Підозрюють, що багатьом щепленим медсестра замість вакцини вводила фізіологічний розчин.
Поліція розслідує дії медсестри в центрі вакцинації у Фрісландії, недалеко від узбережжя Північного моря.
Багатьом щепленим фізрозчином було понад 70 років - за умов пандемії ці люди належать до групи високого ризику.
За словами інспектора Петера Беера, якого цитує Süddeutsche Zeitung, 40-річна жінка в соціальних мережах висловлювала скепсис з приводу коронавірусу й критикувала урядові обмеження, спрямовані на стримування пандемії.
Як повідомляє регіональна телемовна компанія NDR, повторну вакцинацію попросили пройти 8557 людей.
У квітні медсестра зізналася, що ввела фізіологічний розчин шістьом пацієнтам - за її словами, вона впустила флакон з вакциною на підлогу і не хотіла, щоб про це дізналися.
Однак під час поліцейського розслідування стало зрозуміло, що фізрозчин замість вакцини Pfizer/BioNTech отримали набагато більше людей.
Поліція не виключає, що медсестра могла керуватися і політичними мотивами, хоча її адвокати це відкидають і оскаржують масштаби підміни.
Поліція опитує свідків, жодних звинувачень у справі поки що не пред'явили.
У Німеччині вже неодноразово проходили акції проти вакцинації, серед учасників яких були і ультраправі угруповання, що не визнають офіційні дані про епідемію.