Кладовища у Києві закриті до червня. Поминальні дні перенесли

Published
Час прочитання: 1 хв

Доступ до кладовищ столиці обмежили до 6 червня. Про це під час онлайн-брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Поминальні дні ми домовилися з представниками конфесій перенести на 6 червня. До цього часу доступ на всі кладовища столиці буде обмежений", - розповів мер.

За його словами, на Великдень богослужіння у Києві відбулись в основному без порушень карантину, натовпів біля церков не було.

Поліцейські будуть далі патрулювати церкви і патрулюють кладовища спільно з представниками Муніципальної варти.

Всі кладовища на час оголошеного карантину закрила і Київська область.

У Києві розробили план поетапного послаблення обмежень, розповів на брифінгу пан Кличко. Проте він не уточнив, що це за план.

"Ми повинні пройти пік хвороби. Його очікують за тиждень-два. Після цього будемо впроваджувати поступове послаблення обмежуваних заходів", - сказав Віталій Кличко.

Православна Церква України ухвалила рішення перенести поминальні на 6 червня.

В УПЦ (МП) заяв щодо відвідання кладовищ і проведення поминальних днів не робили.

Президент Володимир Зеленський закликав очільників церков усіх конфесій проводити богослужіння без присутності вірян, аби не створювати скупчення людей і не сприяти поширенню коронавірусу.

Уряд планує продовжити карантин, оскільки ще не було піку захворюваності. Його очікують на початку травня, кажуть в Офісі президента.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!