You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Українці з 1 червня можуть їздити до Туреччини за ID-картками
Від 1 червня українці можуть в'їжджати до Туреччини і перебувати там певний час нa основі внутрішнього паспорта у формі ID-картки.
Про це повідомляє посольство України в Туреччині.
Із цим документом можна перебувати в країні до 90 днів упродовж 180-денного періоду.
"Зустріли перший рейс з Києва з українцями, що перетнули турецький кордон на підставі ID картки - Угода від сьогодні працює", - написав посол України в Туреччині Андрій Сибіга у Twitter.
ID-картки - це пластикові внутрішні паспорти нового типу, які мають електронний носій.
Від 1 жовтня їх почали видавати українцям, яким виповнилося 14 років.
Решта громадян можуть обміняти старі паспорти на нові за власним бажанням.