Секретар РНБО Олексій Данілов написав колонку для "Української правди", у якій виклав свої думки стосовно війни Росії проти України.
За його словами, сьогодні йдеться не лише про Україну, а про весь світ. "Українська війна за незалежність може стати тільки прологом до великої війни, якщо людство дійсно нічому не навчилось і загибель мільйонів була марною", - каже Данілов.
За його словами, не можна йти на компроміс із диктатором, "це компроміс із дияволом і совістю за рахунок майбутнього, це відкладена проблема, яка повернеться максимально ускладненою".
"Формула "нічиєї" у війні, до чого нас підштовхують окремі діячі, це стратегічний виграш для Росії. Формула тимчасового перемир’я, це виграш Росії. Формула миру без повного повернення територій і відшкодування збитків, це виграш Росії", - вважає Данілов.
Він переконаний, що незавершення війни перемогою України призведе до "гарантованої реваншистської трансформації в Росії її остаточного перетворення на тоталітарну диктатуру".
За його словами, цивілізований світ має змінити майбутнє і розпочати "третій завершальний етап – деконструкцію російської псевдофедерації".
"Для цього необхідно, щоб Україна була озброєна сучасною військовою технікою і засобами, які досягли паритету у можливостях вогневого ураження і перевершили в цьому російську армію", - пояснює він і додає, що перемога України означатиме "невідворотну делегітимізацію путінського режиму, внутрішню дестабілізацію і початок відцентрових тенденцій".