Замість відомого зруйнованого мосту через Ірпінь відкриють тимчасовий переїзд
Міст через річку Ірпінь зруйнували у перші дні вторгнення РФ. У травні місцева влада облаштувала там переправу, а зараз планує відкрити тимчасовий переїзд, повідомили в Київській ОДА.
"У серпні побачили, що вона (переправа - Ред.) вже не може впоратися з великим потоком автівок, - розповів губернатор Олексій Кулеба. – Тому ми працюємо над тим, щоб відкрити ще один тимчасовий переїзд".
За словами Кулеби, роботи мають завершитися до 10 жовтня.
"Розумію всі незручності та невдоволення громади, адже так само щодня їжджу цим мостом. Але прошу ще трохи потерпіти, і зовсім скоро ми вирішимо цю проблему", - сказав Кулеба.
Він додав, що ремонт повноцінного мосту триває навіть у суботу.
З 24 лютого через річку Ірпінь було підірвано три мости. Фото під одним із них облетіло весь світ - під зруйнованим мостом від обстрілів ховалися біженці, які намагались евакуюватися. Багато хто з них переходив річку вбрід.