ЗСУ кажуть, що знищили баржу з росіянами та збили два російських Су-25 і вертоліт К-52
В оперативному командуванні “Південь” повідомили 7 вересня, що під час спроби росіян налагодити альтернативну переправу через Дніпро в районі Голої Пристані на Херсонщині, знищили баржу з військовими та бойовою технікою на борту.
Там також наполягають, що вогневий контроль Каховського мосту не дозволяє росіянам провести ремонтні роботи. Раніше ЗСУ вказували, що вивели з ладу усі мости через Дніпро на Херсонщині.
Українські військові повідомили, що при спробі атакувати позиції ЗСУ вдалось збити російський ударний гелікоптер К-52.
Також військові прозвітували, що 7 вересня десантники за допомогою ПЗРК “Ігла” збили два російських штурмовики Су-25 “Грач”.
ВВС в умовах війни не може оперативно перевірити заяви сторін.
Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису







