Нічні обстріли в регіонах, є загиблі

Автор фото, Getty Images
Обласні адмністрації у понеділок вранці повідомили про ситуацію в регіонах.
У Запорізькій області близько 12 ночі російські війська завдали ракетного удару по обласному центру. Влучили в один з об’єктів інфраструктури на околицях міста. Постраждалих наразі немає.
У Кременчуцькому районі на Полтавщині ввечері силами ППО збито дві російські ракети.
Внаслідок удару по ТЕЦ на Харківщині одна людина загинула, сталося аварійне відключення електроенергії на території декількох областей, зокрема і на Полтавщині. Станом на зараз подача електричної енергії та водопостачання відновлено.
На Сумщині вночі росіяни з мінометів обстріляли Білопільську громаду (15 прильотів). Без наслідків.
Під обстріли потрапили Нікопольський та Криворізький райони Дніпропетровщини.
На Луганщині тривають позиційні бої. Колаборанти покидають територію області. На Бахмутському напрямку по позиціях захисників Луганщини здійснено за ніч 7 артилерійських, 6 мінометних та 5 обстрілів з РСЗВ.
На Донеччині вночі сили РФ завдали ракетного удару по Краматорську. Пошкоджено медзаклад і приватні будинки. Протягом доби противник обстрілював з артилерії міста і селища області. Загинули троє мирних жителів, ще 9 поранені.
На Миколаївщині близько півночі у неділю обстрілів зазнало смт Березнегувате, Широке та Новоолександрівка. Пошкоджено газопровід, житлові будинки та технічні споруди.
Херсонщина: обстановка залишається складною. Російська армія обстріляла смт Архангельське, села Любимівка, Ольгине та Станіслав, внаслідок чого пошкоджені житлові будинки, серед місцевих є загиблі та поранені.
По всій території області військові РФ посилили поліцейський режим, забороняється в’їзд та виїзд із населених пунктів, введено комендантську годину.







