У Кривому Розі всю ніч приборкували воду, її рівень спадає - ОВА

Автор фото, Дніпропетровська ОВА
На Дніпропетровщині всю ніч боролися з наслідками вечірнього ракетного удару, що пошкодив гідротехнічні споруди на річці Інгулець, а також потерпали від нових обстрілів, повідомляє керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
"У Кривому Розі приборкували воду, яка розлилася після ракетної атаки по гідротехнічних спорудах міста", - написав він у своєму телеграм-каналі.
За уточненими даними, каже він, росіяни били ракетами "Кинджал" та "Іскандер".
"Через атаку рівень води на різних ділянках річки Інгулець піднявся від 1 до майже 2 метрів. На цю хвилину його вдалося знизити на 13 сантиметрів і він й далі падає", - додав Резніченко.
Рятувальники та аварійні служби продовжують працювати.
Губернатор каже, що у місті підтоплені 112 приватних будинків та подвір’їв. Людей евакуювали.
"Через ракетний удар пошкоджені кілька водоводів. У Софіївський громаді без води майже 5 000 людей. Відновлювальні роботи тривають", - розповів Резніченко.
Також у Дніпропетровської області, повідомляють в ОВА, росіяни 5 разів обстріляли Нікопольський район. Минулося без постраждалих.
У Марганецькій громаді, розповідає губернатор, пошкоджена лінія електропередач. Без світла понад 700 родин. Енергетики працюють над цим.
"Нікополь росіяни накривали вогнем 4 рази. Атакували "Градами" і дроном-камікадзе", - каже він.
Пошкоджені 10 приватних будинків, 114 панелей сонячної електростанції, санаторій та 2 місцеві підприємства, уточнив Резніченко.

Автор фото, Дніпропетровська ОВА

Автор фото, Дніпропетровська ОВА




