Секретар Радбезу Олексій Данілов вважає, що війна з Росією не триватиме роками, він вважає, що Київ досі серед цілей Росії у цій війні.
Про це він сказав в інтерв'ю Lb.ua.
"Я кажу, що раз – це буде непроста війна; два – перемога буде за нами; три – не буде швидкої перемоги, але це точно не роки-роки-роки, як ви зараз кажете", - заявив Данілов, коментуючи ймовірні терміни закінчення війни з Росією.
"Ми маємо зробити так, щоб після нашої перемоги в них узагалі не було бажання.., не було зубів у роті когось покусати, не тільки нас. І ми це обов’язково з вами зробимо, тоді будемо більш спокійні", - додав Данілов.
За його словами, українська розвідка "поки що вважає", що нового наступу на Україну з території Білорусі не буде.
Водночас він прокоментував перспективи повторного наступу РФ на Київ.
"Росіяни не виключають для себе питання, які вони поставили 24 лютого, коли перейшли в активну фазу – це знищення нас як держави, ліквідація військово-політичного керівництва нашої країни. Вони своїх планів не міняли. Тому для нас у цьому нічого дивного немає. Інша річ, що це їм не вдалося, і будемо вважати, що навряд чи вдасться", - заявив Данілов.
За його словами, Росія веде війну на всіх фронтах - військових, політичних, енергетичних, продовольчих та економічних.
Він спрогнозував, що найбільш загрозливою наступна зима може виявитись для мешканців великих міст.
"Величезна кількість людей скупчена на невеликій території, це в сучасних війнах є однією з класичних речей: ви знищуєте інфраструктуру для того, щоб ваш опонент опинився у скрутній ситуації", - пояснив він.
Водночас Данілов запевнив, що українська влада готується до цього сценарію, захищає інфраструктуру та продумує запобіжники.